Първо място за Теодор Кабакчиев на SIX DAYS CRAZY JOB 2019

13 Sep 2019

Пореден впечатляващ триумф за Теодор Кабакчиев на SIX DAYS CRAZY JOB 2019- шестдневната международна надпревара, която се проведе през изминалата седмица по южните склонове на Стара планина. В състезанието се включиха общо 120 участници като 37 от тях бяха представители на България, а 83-ма - участници от най-изявените мото клубове в чужбина. Състезанието включваше класове „Профи“, „Експерт“, „Стандарт“, „Жени“ и ATV, съответно за мото класовете имаше и отборно класиране. Самото състезание се състоя отново от пролог и навигация в Стара Планина. Пилотът на WINBET и републикански ендуро шампион Теодор Кабакчиев оглави класирането още на квалификациите и с лекота получи правото да стартира първи в Ден I от навигацията. Тогава той успя да реализира преднина от два часа пред австриеца Томас Бодер (Beta). През Ден II Теодор отново финишира пред втория в класирането Осуалд Пеър (Австрия, КТМ) с преднина от около 2:08:14.9 часа. Крайното класиране за Теодор след общо 4 дни навигация и 1 пролог завърши с първо място и емблематична преднина от 7:13:24.7 часа пред втория в генералното класиране, а именно - Томас Бодер от Австрия. Трети в клас „Профи“ остана Осуалд Пеър. Пожелаваме на пилота на WINBET Теодор безаварийно трасе ! Нека продължава да си поставя високи цели и да ни впечатлява с отлично представяне! Поздравления!